szombat, június 22, 2024
KiemeltKorábbi hirdetéseink

Évközi 26. vasárnap Elvándorlók és menekültek világnapja – 2022. szeptember 25.

  1. Bérmálási fölkészítés a 13-18 éves korosztály részére kedd esténként, 18:45 – 20:15 h között lesz az új közösségi házban. Első alkalom: 2022. szeptember 27.  kedd. Kérdésekkel Kriszta nővérhez lehet fordulni. 14-20 év közötti fiataloknak ebben az időben ifi csoport lesz. Neve: Emelet, mert az emeleti teremben leszünk. (Ez nem a bérmálási csoport 3. éve!) Kezdés: 2022. október 4.
  2. A katekumenátus első alkalma 2022. október 5., 18:45 – 20:30 h között,
  3. Péntek este 19h-kor Bibliaóra, mindig szeretettel várjuk az érdeklődő Híveket!
  4. Szombaton – lévén első szombat -, 17:30 h kezdettel a rózsafüzért mondjuk templomunkban.
  5. Mint már hirdettük, 2022. október 22-én zarándokutat szervezünk Mátraverebély-Szentkútra közösségünk tagjai számára. Az út ára: 4.300-Ft/fő, mely tartalmazza a buszos utazás, az ebéd és a borkostoló költségét. Részletek a programról a hirdetőtáblán és a hírlevélben olvashatóak.
  6. Sokféle – már működő és még alakuló – közösségbe hívtuk már a kedves Testvéreket, de valahová még nem: a kórusba. A hosszú évtizedek óta odaadó lelkülettel működő kórusunk minden szólamába, a szopránba, az altba, a tenorba és a basszusba – szeretettel hívjuk és várjuk azokat a kedves Híveinket, akik jó hallással és hanggal vannak megáldva, szeretik az egyházi zenét, és szívesen részt vennének ebben a sok örömöt nyújtó, szentmiséink áhítatát emelő szolgálatban, vállalva a heti egy (frekventált időben esetleg két) alkalommal járó próbát.
  7. 40 nap az életért! Imára, böjtre, békés jelenlétre hívjuk a kedves Híveket 2022. október 28-november 6. között, a „Segíts, hogy a babák megszülethessenek!”  mottóval meghirdetett rendezvényre. Részletek a www.40daysforlife.com/budapest honlapon találhatóak.