vasárnap, június 23, 2024
KiemeltKorábbi hirdetéseink

Évközi 4. vasárnap – 2022. január 30.

  1. A mostani és a jövő hétvégén ( szombat esti, vasárnapi szentmisék után ) zajlik le a képviselőtestületi tagok választása. A jelölteket megismerhettük a faliújságra és padokra kihelyezett listákról.  Bejáratnál a két asztalnál laptoppal dolgozó kollégáknál kell névvel és születési dátummal regisztrálni, ott kapja meg a szavazó a szavazólapot. A kitöltött lapokat a gyűjtődobozba kérjük bedobni.
  2. Február 2. Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, a megszentelt élet világnapja. Urunk bemutatását a templomban gyertyaszenteléssel ünnepeljük.
  3. A héten elsőcsütörtök, az esti mise előtt, 17 órától szentségimádás lesz.
  4. A hónap első péntekén ne feledkezzünk meg az engesztelésről.
  5. Ezen a héten kivételesen péntek este lesz a Bibliaóra, a megszokott időben és helyen ( közösségi ház, 18:45 h)
  6. Február 5-én, a hónap első szombatján 17:30h-kor a rózsafüzért mondjuk.
  7. Előre jelezzük, hogy a ferences világi rend szervezésében február 6-án ereklyés ikon érkezik a Szent Margit templomba. Február 8-án, este 6 órakor ünnepi szentmisében imádkozunk a szentkép előtt és kérjük Szent Ferenc, Szent Klára és Szent Erzsébet közbenjárását.