péntek, május 17, 2024

Húsvét 4. vasárnapja – 2021. április 25.

1. Szentségimádás hétfőtől csütörtökig fél 9-12-ig, pénteken fél 9-18 óráig lesz.
  2. Péntekenként újra lesz vezetett szentségimádás.
  3. Pénteken az esti szentmise utána pedig Bibliaóra lesz, melyet online közvetítünk.
  4. Szombaton, május 1-én lesz Szent József ünnepe. Az Ibolya utcai kápolnában ½ 9-kor lesz szentmise a kápolna búcsújának napján. A járványra tekintettel azt kérjük, hogy csak azok jöjjenek, akik szokásosan ebbe a kápolnába járnak. A búcsúi szentmisét Imre atya gyógyulásáért is felajánljuk.
  5. Családi bicikli-túrát szervezünk május 1-én a Pilisbe: biciklivel föltekerünk Pomázról a hegyre a Kétbükkfa-nyereghez, ahonnan már csak lejt az út Esztergomig. A családok saját autóval jöjjenek, de a biciklik egy részét el tudjuk vinni a kisbuszban. Aki nem vállalja a biciklizést, fönt segíthet az ebéd főzésében. Jelentkezni lehet a honlapra kitett űrlapon, azaz ITT.
  6. Szombaton 17 órától templomunkban első szombati Rózsafűzért és litániát imádkozunk.
  7. Május hónapban az esti szentmisék előtt ½ 6-tól minden nap imádkozzuk a májusi litániát Szűz Mária tiszteletére, szerdán pedig a reggeli szentmise után.
  8. Folyamatosan van mód kültéri gyónásra a templomkertben a hétköznapi szentmisék előtt fél órával.
  9. Szombatonként a reggeli mise után újra lesz templomtakarítás. Kérjük, hogy jelentkezzenek szokásos módon a hátsó asztalon kitett lapon.
  10. Papírgyűjtés zajlik a templomkertben május 6-ig. A konténer a szokásos helyen a templom mellett található.
  11. Biciklis zarándoklatra készülünk Esztergomba Balázs atya szentelésére. Érdeklődők a plébánia elérhetőségén jelentkezzenek, mert a szervezés szempontjából fontos a létszám.
  12. Nyári táboraink tervezett időpontjai a következők:

Napközis tábor általános iskolásoknak: június 21-25, Ifitábor: június 26-július 1,
Lelkes napok: július 5-10, Lelkes nyári esték: július 19-23.
Jelentkezni lehet a honlapra kitett űrlapon.

A Jézus Szíve Nővérek által szervezett táboraink:
Nővérek Családi tábora: július 1-4,
Nővérek napközis gyermektábora: július 12-14.