péntek, szeptember 22, 2023

Húsvétvasárnap, Krisztus feltámadása – 2022. április 17.

április 17.

1. Ma az esti szentmise után Nagyvesperást éneklünk templomunkban.
  2. Húsvét hétfőn, mint máskor is, csak reggel 07:30-kor lesz szentmise, de nem csendes, hanem énekes.
  3. Pénteken, húsvét nyolcadában a szokásos, egész napon szentségőrzés 19-20 h-ig tartó órájában a papokért, szerzetesekért, életüket az Istennek felajánlókért imádkozunk.
  4. Péntek este nem lesz Bibliaóra.
  5. A következő vasárnap az Isteni irgalmasság vasárnapja. Délután 15.00 órakor templomunkban az Irgalmasság rózsafüzérét imádkozzunk. Szeretettel várjuk erre a kedves Híveket.
  6. Ma van a 2022. május 20-22-ig, Mátrában, Sástón tartandó Bakancskoptató Hétvégére való jelentkezés utolsó napja. Még meggondolhatjuk!
  7. Az orosz-ukrán háború nem csitul, fohászkodjunk Urunkhoz, Istenünkhöz, imádkozzunk a békéért, környezetünkben és az egész világon!