szombat, december 2, 2023
HíreinkKiemelt

Április 28 – május 15. beiratkozás katolikus hit- és erkölcstanra

Kedves Szülők!

Ne feledjék, hogy április 28 – május 15. között van lehetőségük nyilatkozni az iskola felé, hogy első osztályos gyermekük katolikus hittanórán vehessen részt az új tanévben. Szintén ekkor kell nyilatkozniuk a 2-8. osztályos gyermekek szüleinek, hogyha előző tanévben nem katolikus hittanra volt a gyermek beiratva, de azt szeretnék, hogy gyermekük az új tanévben részt vehessen katolikus hitoktatásban.

A törvényi előírás lehetővé teszi a szülő számára, hogy gyermeke részére kérje a katolikus hitoktatást iskolai oktatás keretében, aminek feltétele a szülő írásos nyilatkozata az iskola felé.

Hitoktatásról, hitoktatókról és egyéb fontos információkról látogasson el főegyházmegyénk Hitoktatási Felügyelőségének a honlapjára!

Videó lejátszásához kattíntson az alábbi képre!