Korábbi hirdetéseink

Húsvét 2. vasárnapja, Az isteni irgalmasság vasárnapja – 2019. április 28.

1. A héten Sienai Szent Katalin, Szent Adalbert püspök, Szent József, Szent Atanáz, Szent Fülöp, Szent Jakab és Szent Flórián ünnepe lesz.
  2. Isten éltesse a névnapjukat, születésnapjukat és a házassági évfordulójukat ünneplő Testvéreket.
  3. Ma délután 3 órakor irgalmasság imaórája lesz.
  4. Szerdán, május 1-én Szent József ünnepe lesz. 9 órakor kezdődik az Ibolya utcai Szent József kápolna búcsú ünnepe. Itt a Főplébánián aznap reggel ½ 8-kor és este 6 órakor lesz szentmise.
  5. Csütörtökön 17 órától első csütörtöki Szentségimádás lesz.
  6. A héten első péntek lesz, ne feledkezzünk meg az engesztelésről.
  7.  Szombaton 17 órától első szombati Rózsafűzért imádkozunk.
  8. Papírgyűjtést tartunk május 9-ig. A konténer a templom oldalánál található a megszokott helyen.
  9. Május 11-én, szombaton lesz az Élő Rózsafűzér Zarándoklat. Aznap templomunkban lesz a zarándoklat 2 szakaszának zárómiséje este 7 órakor. Így az szokásos esti szentmise egy órával később kezdődik.
  10. A Jézus Szíve nővérek hat napos gyermektábort szerveznek Ráróspusztán, Nógrád megyében július 21-27-ig. Meghívó és jelentkezési lap a hirdető asztalon található.
  11. Június utolsó hetében (24-28) tartjuk plébániánk hittanos napközis táborát. Részletek a templom bejáratánál található Jelentkezési lapon olvashatók.
  12. A Jézus Szíve nővérek családi tábort szerveznek július 4-7 között a Bakonyban, Városlődön. Jelentkezési lap a templom bejáratánál található, jelentkezni a nővéreknél lehet május 31-ig.
  13. A főplébánia nyári ifjúsági táborára Áron atyánál lehet jelentkezni.
  14.  A személyi jövedelemadó 1%-ról való rendelkezéssel kapcsolatban szeretettel ajánljuk a kedves Testvérek figyelmébe plébániánk alapítványát, a „Krisztus és Mária Segítsége Alapítványt”, amelynek adószáma: 19673611-1-43. Köszönjük, ha rendelkezésével ezúton is támogatja plébániánk közösségét! Az egyházakra vonatkozó 1% rendelkezésnél a Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011.