vasárnap, június 23, 2024
Közösségi életünk

Családi Oázis


Kedves Testvérek!

A járványidőszak alatt mindannyiunk élete megváltozott, és nehezebb lett megtalálni azokat a lehetőségeket, amik Istenélményt, töltődést, közösségépítő lehetőséget, vagy egyszerűen kikapcsolódást, megpihenést jelentenek. Keressük, teremtsük meg ezeket!

Az alább közölt “étlap” pedig egy ajánló sorozat része, amivel lelki feltöltődést, vagy csak kikapcsolódást ajánlunk azok számára, akik ilyen tartalmakat szívesen megtekintenek. Különösen ajánljuk figyelmetekbe, hogy a menüben szerepel ‘helyi őstermelőtől származó alapanyagokból alkotott házi készítmény’ is.


Konyha főnök ajánlata:

Előétel: Társas NÁFRÁDI család módra

Főétel: Halmos Béla díj ala Turi András!! 

Italok:

Élővízforrás
Édes mézes nedű

Aki nem hiszi hallgasson utánuk! Balu maci járja rájuk!

Kisebb és nagyobb bocsok, ha uncsi, hogy sokat locsog:

Apróbb dörmögőknek, hogy ne szorongjanak:


Nagyobbacska mancsnak:

 A PATA CSATA


Tikkadt mackó mama nosztalgiája:


VILÁG VEZETŐ MÚZEUMAI – (No para!, Nincs kitömött állat) –